Wizzair vietų priskyrimas

Jei norisi, kad kelionė taptų kuo malonesnė ir patogesnė, derėtų pagalvoti apie vietų pasirinkimą lėktuve. Pigių skrydžių bendrovės Wizz Air klientai užsisakydami skrydžio bilietus turi galimybe pasirinkti sėdėjimo vietas už papildomą mokestį, kitu atveju vietos yra priskiriamos automatiškai atsitiktiniu būdu registruojantis.

Pateikdami užsakymą galite patys pasirinkti pageidaujamą sėdėjimo vietą lėktuve. Keleiviai turi galimybe sėdėti prie lango, pirmoje eilėje, šalia praėjimo, ar pasirinkti tokias vietas, jog artimieji ir draugai visos kelionės metu būtų drauge, tačiau tokia paslauga yra mokama. Wizz Air savo klientams siūlo keletą vietos pasirinkimo galimybių – „WIZZ Go“ ir „WIZZ Plus“ paslaugų rinkinius. Įsigijus „WIZZ Go“ rinkinį galimas nemokamas vietos pasirinkimas, tačiau neįskaitant vietų pirmoje eilėje ir vietų su papildoma vieta kojoms. „WIZZ Plus“ rinkinyje keleiviai gali nemokamai pasirinkti vietas pirmoje eilėje bei vietas su papildoma vieta kojoms.

Pasirinkus vietas pirmoje eilėje bei vietas priekinėse lėktuvo eilėse – turėsite galimybe vieni pirmųjų išlipti lėktuvui nusileidus, o vieta su papildoma vieta kojoms leis mėgautis komfortišku skrydžiu. Pastaroji vieta yra avarinio išėjimo eilėje, todėl renkantis vietą svarbu susipažinti su keleiviams taikomais specialiais reikalavimais:

• Siekiant užtikrinti keleivių saugumą jaunesni nei 18 metų keleiviai, antsvorio arba specialiųjų poreikių turintys keleiviai, nėščios moterys ir keleiviai, keliaujantys su kūdikiais (jaunesniais nei 2 metų), negali sėdėti specialiose vietose. Taip pat svarbu, kad keleivis, pasirinkęs tokias sėdėjimo vietas, turėtų anglų kalbos pagrindus.
• Turite būti tokio kūno sudėjimo ir save laikyti geros fizinės būklės, kad įvykus avarinei situacijai sugebėtumėte atidaryti išėjimo duris, esančias virš sparno.
• Jūsų rankinis bagažas turės būti laikomas virš galvos esančiame skyriuje.

Kartu keliaujantys kūdikiai ir vaikai:

Jaunesni nei 2 metų amžiaus kūdikiai turi sėdėti ant lydančio suaugusiojo kelių. Svarbu žinoti, kad tik vienas kūdikis gali sėdėti vienoje eilėje bet kurioje praėjimo pusėje. Jei yra daugiau kūdikių, lėktuvo įgula jus gali persodinti. Vyresni nei 2 metų amžiaus vaikai turi sėdėti atskiroje vietoje.
Laikantis saugos reikalavimų, kūdikiams ir vaikams neleidžiama sėdėti pirmoje eilėje esančiose vietose arba vietose su papildoma vieta kojoms, 30 eilės C ir D vietose, skrendant A320 lėktuvu.

NORITE GAUTI GERIAUSIUS WIZZAIR SKRYDŽIŲ PASIŪLYMUS?